Juleønsker og nytårshår!
Traditionernes måned nærmer sig med hastige skridt, og inden længe går hverdagen op i brændte mandler, diverse arrangementer og hektisk handel.
Men midt i al ræset skal vi også huske at shine manken op til jul og nytår, eller måske tilføje ønskesedlen et par lækre hårprodukter - og netop her er Schwarzkopf Professional på banen med fantastiske stylingprodukter.
Med den populære OSiS-serie byder Schwarzkopf på professionel styling med mulighed for at fremtrylle dit eget unikke look. Du opnår maksimal volume, struktur og kontrol, og stærk holdbarhed.
Fremgangsmåde
1) Start med Body Me, et produkt til føntørring, hvor du får muligheden for at tilføredin frisure masser af fylde.
2) Benyt dernæst Dust It til at personliggøre. Har du endnuikke haft fornøjelsen af at prøve bestselleren Dust It, så benyt muligheden nu for atprøve denne stylingpudder til både kort og langt hår. Den er nem at benytte, giver enfantastisk volume og et vedvarende hold.
3) Sidst men ikke mindst, kan du fastholde ditlook med Freeze, en hårspray med stærkt hold.Schwarzkopf tør altså godt love at håret stadig sidder, selv efter 117 runder omjuletræet eller efter en heftig nytårsfest.
Kontakt Bella Vista på tlf. 86 80 48 11 for yderligere information eller nærmeste forhandler. Se også www.bella-vista.dk
www.bella-vista.dk
Denne artikel er endnu ikke rated - Klik på det antal stjerner du synes artiklen skal have
Tip en ven Kommenter / Rate artikel